вівторок, 12 липня 2022 р.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГА

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти безоплатне навчання за курсом «Цифрові інструменти Google в освітній діяльності», яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року. Базовою тренінговою платформою навчального курсу є суб'єкт підвищення кваліфікації - Академія цифрового розвитку

📆Початок навчання - 25 липня 2022 року.

👆Заявка приймається від закладу освіти, яку подає відповідальний працівник, на всіх охочих пройти навчання у визначений період часу перейти

👆Програма передбачає 12 ідентичних циклів освітніх курсів і тренінгів, кожен з яких розпочинає роботу щомісяця з липня 2022 до червня 2023 року. 

👆Курс містить 5 модулів (30 годин – 1 кредит ECTS). Кожен модуль складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту.

👉Учасники отримуватимуть завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. До кожної теми буде публікуватися запис лекції, а також проводитиметься додаткова консультація в Google Meet, під час якої кожен учасник отримає можливість задати запитання тренеру та продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

👉Учасники отримають знання, як організувати ефективну взаємодію між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google, які особливості та переваги Google Workspace for Education, як працювати з обліковим записом закладу освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою. 

👉У базовому рівні освітяни навчаться організовувати ефективний освітній процес за допомогою мобільних пристроїв у будь-яких умовах і формах навчання. Для будь-якої операційної системи персонального комп’ютера зможуть створити та підтримувати персональне інформаційне середовище викладача закладу освіти у вебпереглядачі Google Chrome. 

👉 Особлива увага буде приділятися організації дистанційного навчання: як підготувати завдання у віртуальних кімнатах, зібрати учнівські/студентські роботи, залучити до захищених відеозустрічей, організувати автоматичне імпортування оцінок, вести електронні журнали, надсилати звіти для опікунів, формувати звіти для керівництва, використовувати можливості різних пристроїв для захищеного освітнього процесу онлайн.

👉Викладання буде здійснюватися послідовно:

базовий рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з мобільними пристроями;

середній рівень – для учасників, які прагнуть розібратися з установленим вебпереглядачем Google Chrome;

поглиблений рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з ноутбуками Chromebook.

👉 Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, протягом року отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

👉 За підсумками програми також планується відзначити найактивніші заклади.

👉 Із організаційними деталями, програмою та розкладом навчальних сесій можна ознайомитися на спеціально створеному сайті перейти.

Джерело: сайт МОНУ

Немає коментарів:

Дописати коментар